Onderstaand de planning voor het te water laten van uw schip.


Wilt u bij aankomst eerst melden bij de ploegleider van de hellingploeg zodat hij weet dat u aanwezig bent.

Zorg dat u ruim voor het geplande tijdstip uw schip in orde heeft.
Stootwillen en landvasten dienen gereed te liggen, het is namelijk vervelend als de mannen van de hellingploeg hierop moeten wachten.


Wilt u ook alle eventueel losliggende materialen rond de boot opruimen?

Wilt uw direct, nadat uw schip in het water ligt en naar de ligplaats is gevaren, uw stophout en eventuele trap/ladder van de parkeerplaats verwijderen.
M.a.w. niet eerst uw schip gaan schoonmaken.


Voor afspraken over het plaatsen van uw mast kunt u terecht bij onze havenmeester.

u dient zich ruim van te voren bij de hellingbaas te melden om stagnatie te voorkomen     
           
naam datum tijd rij naam schip Opmerkingen 
           
Kees Rusman 30-mrt 10:00 kraan Maatje  
Andre Kersbergen 30-mrt 10:00 kraan Breehoorn  
Peter IJdema 30-mrt 10:00 kraan Triplo eventueel in overleg andere datum 
Louis Perdon 30-mrt 10:00 kraan quando  
Leon Schouten 30-mrt 10:00 bokkenveld Mazzel  
laura van den oever 30-mrt 10:00 bokkenveld sweet dreams  
           
Leo van der Slot 6-apr 8:00 bosrand BZN  
Fons Nederhof 6-apr 08:10 bosrand Pollux  
Robert Tipker 6-apr 08:20 P3 tippy two  
Mario Troost 6-apr 8:30 P1 Minerva  
Anko Meijboom 6-apr 8:40 P3 Aqua Myra  
Izaäk Herrewijnen 6-apr 8:50 bosrand seaweed verzetten gaat in de loods 
rene willems 6-apr 09:00 bosrand Poestert  
Marten Bode 6-apr 09:10 bosrand tjinta  
Ruud van der Stroom 6-apr 9:20 bosrand Windvang  
Edwin Vos 6-apr 9:30 bosrand Vossie  
John Groeneveld 6-apr 9:40 bosrand Stern  
Suzanne lewis 6-apr 09:50 P4 Boot x  
koffie 6-apr 10:00   kantine  
Paul van tongeren 6-apr 10:30 P4 Content  
Kees Zevenbergen 6-apr 10:40 P4 El sueno  
Wim Bizino 6-apr 10:50 P4 Hira  
Dusseljee Anton 6-apr 11:00 P4 Hedus  
Wim Rijswijk 6-apr 11:10 P4 Blue Pearl  
Barend Herrewijnen 6-apr 11:20 P3 Elba  
Barry Meijboom 6-apr 11:30 P3 Blincker  
Kees van der Heijden 6-apr 11:40 P3 Avalon  
Anton van Geel 6-apr 11:50 P3 Mallemok  
Ruud van Dongen 6-apr 12:00 P3 Dude  
Ben van Helden 6-apr 12:10 P2 Lyra  
C.P. Luteijn 6-apr 12:20 P2 Canopus  
lunch 6-apr 12:30   kantine  
Rob Feteris 6-apr 13:20 P2 Obsession  
Hans Plugge 6-apr 13:30 P2 Le Meilleur  
Willem van Breukelen 6-apr 13:40 P2 Jolo  
Carlo Wanna 6-apr 13:50 P2 Solane  
Ed Out 6-apr 14:00 P2 Way Out  
Arie Kentie 6-apr 14:10 P2 grift  
Marc Out 6-apr 14:20 P2 time out  
Jan Kints 6-apr 14:30 P2 White Mist  
Sietze Baas 6-apr 14:40 P2 le Bijou  
Bert van der Hart 6-apr 14:50 P2 Zeerob  
Henk Jonker 6-apr 15:00 P2 Marlies  
Eric Both 6-apr 15:10 P2 Albatros  
Ronald Mol 6-apr 15:20 P1 La Sirena zaterdagploeg  hellingploeg 
André Jansen 6-apr 15:30 P1 Botkil zaterdagploeg  hellingploeg 
P.G. van Berkel 6-apr 15:40 P1 Anpacla zaterdagploeg  hellingploeg 
           
opruimen 6-apr 16:00      
           
           
           
           
           
           
u dient zich ruim van te voren bij de hellingbaas te melden om stagnatie te voorkomen          
           
naam datum tijd rij naam schip Opmerkingen 
           
Gerard Koning 7-apr 8:00 P2 Westland  
Jacob Mannessen 7-apr 08:10 P2 Bries  
José Bouwens 7-apr 08:20 P2 Djemie  
John de Bruin 7-apr 8:30 P2 saga27  
Jan Mol 7-apr 8:40 P1 Malle Babbe  
Thijs Adriaanse 7-apr 8:50 P1 Najade  
Peter post 7-apr 09:00 P2 Gandlalf  
Frans Sikken 7-apr 09:10 P1 Euforie  
Coen Dusseljee 7-apr 9:20 P1 Max  
Joop Guddens 7-apr 9:30 P1 Incentive  
Peter Musch 7-apr 9:40 P1 Sharky  
Roy Perdaems 7-apr 09:50 P1 mostro  
koffie 7-apr 10:00   kantine  
Jan Van Eck 7-apr 10:30 P1 Stribukk  
Cor vd Does 7-apr 10:50 P1 orion  
Michel Smit 7-apr 11:00 P1 Whirlwind  
Kees Vreeken 7-apr 11:10 P1 Abel  
Martijn Lussenburg 7-apr 11:20 P1 Impuls  
Cor van Noort 7-apr 11:30 P1 Antares  
Rinus Kosten 7-apr 11:40 P1 Carolina  
Arjen de Jong 7-apr 12:00 P1 Algonquin  
Henk Klippel 7-apr 12:10 P1 Waterduvel  
Frank Vos 7-apr 12:20 P1 Juturna  
lunch 7-apr 12:30   kantine  
Alex Splinter 7-apr 13:20 P1 Tardis  
Gerben Beetstra 7-apr 13:30 P1 Rinner  
Tom Staneke 7-apr 13:40 P1 Platogo  
Wim Hoebee 7-apr 13:50 P1 Nova  
Peter van der Stoel 7-apr 14:00 P1 Tjiwara  
Frank van der Loo 7-apr 14:10 P3 Droopy  
Dennis Rusman 7-apr 14:20 loods Juiced  
Pascal Gunsch 7-apr 14:30 loods Mitch  
Cees Warner 7-apr 14:40 loods Westenwind  
Gunter van der Sluis 7-apr 14:50 loods Vrijheid  
Ben van de Wetering 7-apr 15:00 loods Pul  
De Jong 7-apr 15:10 loods Sirius  
Jaap Bruheim 7-apr 15:20 loods Raja  
Frank Baart 7-apr 15:30 loods FayeLine  
           
opruimen 7-apr 16:00