23 september 2017 30 september 2017 7 oktober 2017
Etten, Fred van  ( Marianne)  Velde, Kor Arie van de Patricia) Lisseveld, Wouter Hendrik ( Karin)
Bouwens, José  Tjalling) Jongenotter, J.K.A.( Marijke) Nederhof, Fons  ( Diana) 
Blok, Michel Baas, Sietze Adriaansens, Thijs
Bouwens, José Breugelmans, Rob Blok, Niel
Eck, Fred van Dreier Gligoor, R.M.J. Companje, Rick
Etten, Fred van Fontein, Nelleke Francois, Michel
Hart, Bert van der Giessen, Ronald van der Gros, Peter
Jong, Arjen de Happee, Ronald Heijden, Kees van der
Jonker, Dirk Hoebee, Wim Hof, Wim van 't
Kosten, Rinus Jansen, Aad Huizer, Ron
Meijer, Jos Jongenotter, J.K.A. Jong, Petra de
Mulders, Eric Luteijn, Cees  (Peter) Lems, Thom
Neder Helman, Michiel-Jan Post, Arie Lisseveld, Wouter Hendrik
Post, Arie Ruighaver, Aart Meurs, Rene van
Rij, Seb van Stoel, Peter van der Meurs, Rene van  ( Vera) 
Roode, Tim de Stok, Peter Nederhof, Fons
Tongeren, Paul van Vaatstra, Hans Out, Ed
Val, André Velde, Kor Arie van de Ree, Jaap van der
Voerman, S. Verheul, Astrid Risseeuw, Hans
Zijlstra, Auke Wobbes, Marco Stroom, Ruud van der
     
     
14 oktober 2017 21 oktober 2017 28 oktober 2017
Bun-van Toorn, Marijke Diest, Freek van ( Trudy) Boten te  water
Hartog van Os, Lisette den Mannessen, Jacob( Yvonne)  Kranenburg,Martin ( Jaqueline)
Baardman, Annemarie( zoon) Arends, John Wolbers de Coo, Karin
Dongen, Ruud van Arends, John  ( Jannie)  Boudeling, Dick
Gunsch, Pascal Broek, Kees van den Dibbes, Ben
Jaeger, Marijke Diest, Freek van Dibbes, Ben
Kok, Marco Franken, Dirk Michiel Jong, Ton de
Niks, Onno Guddens, Joop Solleveld, Richard
Niks, Onno ( Roel)  Helbers, Dick Verburg, Charles
Plugge, Hans Herrewijnen, Izaäk Zijlstra, Auke
Rij, Seb van Mannessen, Jacob  
Roode, Tim de Perdaems, Roy  
Verkaart, Dennis Reeuwijk, Hans van  
Verkaart, Piet Schneiders, Menno  
Verkaart, Piet  ( zoon)  Sikken, F.R.  
Verwijs, Wim Toorn-Luijendijk, Martine van  
Vreden, Rik van Verheul, Astrid 29 oktober 2017
Wel, Ton van der Verschoor, Ron Boten  uit water
Wennekes, Niels Weber, Maurice Koning-Scheulderman, (Chantal)
Willems, René Weber, Rob Knijff, Margret de
     
4 november 2017 11 november 2017 18 november 2017
Boten te  water Steehouwer, Steven (Daisy) Bohmer, Frans (Marry)
Franklin, Peter ( Marleen)  Broertjes, Gerrit ( Marian) Baart, Frank ( Hetty)
Hoogzand, Jim ( Wendy) Both, Eric Baart, Frank ( Hetty)
Blok, Michel Broertjes, Gerrit Bohmer, Frans
Hoogzand, Jim Fransen, Sven Hartman, Willem
Kraaijenbrink, Ronald Galen, Alexander van Jong, Ton de  1/2 dag inhaal 
Oosthoek, Paul Giessen, Ronald van der Jonker, Dirk
Post, Peter Jong, Petra de Meijers, Willem
Schobben, Andre Jorissen, Dick Omme, Hilbert
Vos, Frank Loo, Frank van der Reijtenbagh, Jan Willem
  Mol, Ronald Rijswijk, Wim
5 november 2017 Noordijk, Aad Smits, John
Boten  uit water Noordijk, Teun Velgersdijk, Fred
Driesse, Rob ( Martha) Sjouw, Jan  
Brouwer, Wim  ( Rina)  Steehouwer, Steven  
     
25 november 2017    
reservedag    
Klippel  ( Conny    
Vreede, Gert van de  ( Belinda)    
Heuvel, Eric van de Naam vetgedrukt= Inhaalbeurt VJ Geel = Kantinedienst 
Bode, Marten    
Hummel, Berry    
Jong, Jan de    
Kuiper, Leon    
Luykx, Jean    
Mol, Jan    
Oostenbrink, Maarten    
Weeda, Jan-Willem    
     
     
Indien  u niet op de aangegeven dag kunt komen dit uiterlijk de "donderdag" voor de geplande werkdag een nieuwe afspraak maken.
bij voorkeur per e-mail:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. (of na 18:00 uur) tel:  0181-619054 
     
werkdagen beginnen om 09:00 uur  en bardienst 08:30 uur 
Einde werkzaamheden  ca 16:00 uur  bardienst ca 15:00 uur